Historie a současnost

Portál pomůcky PRO zdraví provozuje společnost MEDIPOS P+P, s.r.o., která od roku 1993 zajišťuje zásobování privátních lékařských praxí. V současnosti poskytujeme servis více jak 7000 zdravotnických zařízení. Specializujeme se na komplexní dodávky zdravotnického materiálu až do ordinace lékaře - v širokém sortimentu a velmi krátkých dodacích lhůtách (více jak 90% objednávek je vyřízeno do následujícího pracovního dne). Pokud jste lékař nebo držitel registrace nestátního zdravotnického zařízení, registrujte se na www.medipos.cz. Po potvrzení registrace můžete nakupovat prostřednictvím specializovaného eShopu určeného pouze pro odbornou veřejnost.

Portál pomůcky PRO zdraví je plně k dispozici široké veřejnosti. Můžete si zde objednat zdravotnický materiál v eShopu. Pokud máte pomůcku předepsanou od lékaře, využijte naši službu "home delivery", která vám zajistí dodávku pomůcky až do domu bez nutnosti si těžké balíky (např. s absorpčními pomůckami) odnášet z lékárny nebo prodejny zdravotnických potřeb. Rovněž se vyhnete nutnosti navštívit lékárnu či prodejnu opakovaně  - poprvé pro dohodnutí objednávky (pokud zboží není skladem) a následně pro jeho vyzvednutí. Jelikož provozujeme kamenné prodejny v Třebíči a Praze, můžete využít možnosti si zboží prohlédnout, vyzvednout a také zaplatit na některé z prodejen. Navíc vám vyškolený personál rád pomůže s výběrem vhodné zdravotnické pomůcky, určením správné velikosti apod. Prodejny a výdejny provozujeme již 16 let a máme uzavřeny smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami. Dostupnost pomůcky si můžete ověřit jednoduchým vyplněním formuláře.

Naše skladové a logistické zázemí umožnuje realizovat dodávky v krátkých dodacích lhůtách kamkoliv na území ČR.

Celá společnost je certifikovaná v oboru nákup, skladování a prodej prostředků zdravotnické techniky a materiálu dle ČSN EN ISO 9001:2009

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Novinky

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jsem lékař...